איך טרמפולינה תוסיף לעיצוב הגינה ולהנאת הילדים?

טרמפולינה
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

כמעט בכל גינה כיום אפשר לראות טרמפולינה גדולה שמשמשת את ילדי המשפחה. מה שהתחיל כטרנד שמתאים למשפחות שהממון מצוי בכיסן הפך כבר מזמן לכזה שיש כמעט בכל בית עם חצר. יתרה מכך – אפשר לבחור מתוך אינספור דגמים או גדלים של טרמפולינות ויש לא מעט אנשים שאחד השיקולים שהם לוקחים בחשבון יהיה קשור דווקא לעיצוב ולמראה של הטרמפולינה ביחד עם הגינה. מי שהקפיד על עיצוב כל חדר או חלל בבית וגם את האביזרים או פריטי הריהוט שיש בגינה בחר בקפידה – יקפיד שגם הטרמפולינה תשתלב היטב בעיצוב והמראה של הגינה ולא יתפשר בעניין הזה.

מה הקשר בין המראה של הטרמפולינה לבין עיצוב הגינה?

כל פריט או חפץ שבוחרים למקם בגינה ישפיע על המראה שלה. לכל חפץ יש את התרומה שלו למראה הכללי, את ההשתלבות שלו עם ההרמוניה של שאר החפצים וכמובן שיש לכל פריט ריהוט או מתקן את האזור שיתאים לו. בחירה של טרמפולינה אינה בחירה פשוטה לא רק בגלל שיש הרבה סוגים שצריך להכיר את המאפיינים שלהם אלא כי צריך לוודא שהטרמפולינה גם תתאים לגינה מבחינת המראה והעיצוב שלה עצמה. יש טרמפולינות גדולות או קטנות, בעלות קוטר גדול או קטן יותר, בצבע שחור או צבעוניות, עם או בלי סולם נלווה, עם או בלי רשת היקפית. כל המאפיינים האלה ישפיעו על העיצוב של הגינה.

הטרמפולינה וההנאה של הילדים

למה כל כך הרבה אנשים אוהבים טרמפולינות ובוחרים לקנות טרמפולינה לחצר גם אם מדובר בהוצאה כספית לא קטנה? מפני שמדובר באביזר איכותי שיש לו ביקוש והילדים לא יפסיקו לקפוץ בה. לפעמים נדמה מהצד שאין זה כל כך מעניין או אטרקטיבי למשך זמן לקפוץ ולקפוץ ללא הפסקה אך המציאות מלמדת אחרת והורים רבים מתוודעים לכך שהטרמפולינה אהובה מאד והילדים מצליחים להמציא לעצמם משחקים שהם משחקים בהם בעודם קופצים. כשמוסיפים למשוואה את הכושר הגופני שמתווסף להם תוך כדי קפיצה – מקבלים מתקן שיש רק יתרונות במיקום שלו בגינה.

אינספור יתרונות של טרמפולינות בחצר

מי שכבר בחן סוגים שונים של טרמפולינות לא יתקשה להבין איזה מהם יהיה הכי נכון ומתאים לו ולצרכים המשפחתיים שלו. הוא יוכל לוודא התאמה לחצר מבחינת הגודל והמקום שמיועד בחצר להתקנת הטרמפולינה וכמובן אפשר יהיה לבדוק מראש את הצבע או המראה של הטרמפולינה על מנת לוודא שאכן היא תתאים ולא תיראה כנטע זר בחלל החצר. מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי ממי שכבר עשה סקר שוק של טרמפולינות ויידע לכוון או לתת המלצה על הסוג או הקוטר הכי מתאים ומומלץ על פי הילדים שאמורים לקפוץ בה והגילאים שלהם. גם קביעת התקציב היא שלב חשוב בתהליך הבחירה והקנייה של הטרמפולינה החדשה.

אחרי שקיבלתם את כל הסיבות להצבת טרמפולינה בגינה שלכם, תוכלו לבקר באתר בית המתנפחים המציע מגוון רחב של טרמפולינות ומשחקים לחצר הבית.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?