מתי שווה לכם לקנות מתנפחים ביתיים?

מתנפח לחצר הבית
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

בשנים האחרונות קרתה מהפכה של ממש במגוון רחב של נושאים שקשורים בעיסוקים של ילדים. מה שבעבר היה נחשב לאטרקציה שצריך לצאת מהבית בשבילה, לנסוע למקום מסוים, לקנות כרטיסים ולבלות רק מפעם לפעם – הרי שכיום יש לא מעט אפשרויות של קניית אביזרים שונים לבית וכך הם יהיו בשימוש פרטי של הילדים ושל בני המשפחה. זה בדיוק מה שקורה עם מתקן מתנפח ביתי. מי שיש לו גינה או חצר יכול לקנות מתקן כזה שיהיה מקופל בפינה או במחסן עד שרוצים לעשות בו שימוש ואז אפשר לפרוס אותו ולחבר את מפוח האוויר לחשמל. נשאלת השאלה – האם מדובר בקנייה כדאית?

כמה עולה מתקן מתנפח?

על מנת לבחון את הכדאיות של קניית מתקן מתנפח ביתי צריך לבחון לעומק את המחיר שלו אל מול האפשרויות האחרות של קניית אביזרים אחרים או אל מול העלות של יציאה מהבית כדי לבלות במקום שיש בו מתקנים מתנפחים. באופן כללי אפשר לומר שמתקן מתנפח גדול דיו שמספיק עבור כמה ילדים וממקמים אותו בגינה של הבית עולה סביב כמה אלפי שקלים, כתלות בגודל שלו או בדוגמה. יש עסקאות שבהן תמורת המחיר הזה אפשר גם לקבל את המפוח ולפעמים צריך יהיה לקנות אותו בנפרד. כעת צריך לחשב כמה שעות וכמה כסף ייחסכו כאשר לא יהיה צורך לצאת מהבית לאטרקציה של מתנפחים.

איפה כדאי לקנות מתנפח?

מתקנים מתנפחים חשוב לקנות אצל ספק מורשה שמכיר את התחום הזה ואפילו מתמחה בו. זה מה שיבטיח קבלת המידע החשוב ביותר עבור כל לקוח ולקוח. באתר בית המתנפחים אפשר למצוא מגוון רחב של דגמים וצורות שונות של מתנפחים יבשים או כאלה שמיועדים לשימוש עם מים עם מחירים מדויקים, תמונות של המתנפח כשהוא מלא באוויר, מה המידות המדויקות שלו ומה המגבלות הלוגיסטיות שלו (משקל מקסימלי מותר). בנוסף אפשר למצוא באתר את כל הציוד שמגיע בערכה של המתנפח וכך כל מי שמעוניין לקנות יכול לבחור על פי הנתונים והמידע החשוב את מה שיהיה הכי מתאים לו.

למי כדאי לקנות מתנפח?

כאמור, כל אחד ששוקל את הרעיון צריך לקחת בחשבון את השיקולים האישיים שלו ושל המשפחה שלו. מתקן מתנפח ביתי יכול להביא איתו הרבה מאד שקט והנאה ורק צריך לוודא שבאמת בוחרים את המתקן שיהיה הכי נוח ומתאים לגינה וכמובן מתאים לתקציב. כאשר הקנייה של המתקן הופכת להיות יותר נוחה וכדאית מאשר לצאת מהבית ולנסוע לאטרקציות או אתרים של מתקנים מתנפחים – הרי שזו הכדאיות הנדרשת ולכן כל אחד צריך לחשוב האם זה מה שיהיה נוח יותר עבורו. ברגע שהילדים קופצים לבד על המתנפח ולא צריכים נוכחות מבוגר – הרי שזה יהיה כדאי ומשתלם.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?