עיצוב פנים של מרפאת שיניים – עד כמה זה חשוב?

שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

במקרים רבים מרפאות שיניים טובות ואיכותיות אינן משדרות את הרמה והמקצועיות שלהן בעיצוב הפנים של המקום, מה שמשפיע ברוב המקרים על קבלת ההחלטה אצל הפציינט – שכן אין תחליף לרושם ראשוני. לכן, החלטנו לתת מספר טיפים בנושא.

צבעי המרפאה

חשוב מאוד הפציינט ירגיש בטוח ורגוע במרפאת השיניים ולכן, חשוב מאוד שבעת עיצוב המרפאה נתייעץ עם בעל מקצוע ונבחר צבעים מרגיעים שמשרים אווירה טובה ונעימה ונותנים לפציינט תחושת בטחון שכן, תחושה זו תשפיע לטובה גם על קבלת ההחלטה שלו בנוגע לטיפול.

ציוד וריהוט

על מנת לחזק את תחושת בטחון הפציינט, חשוב מאוד להיות מקצועיים וכחלק מכך חשוב מאוד שהציוד במרפאה יראה חדשני ומתקדם ויתאים לצבעי המרפאה, כמו כן, גם כסאו של המטופל חייב להיות נוח, מכיוון שברוב המקרים מדובר בטיפולים שאינם נעימים ועלינו לתת לפציינט את תחושת הנעימות המרבית.

גם בחדר ההמתנה, חשוב מאוד שהריהוט יהיה חדשני ויפה וישפיע לטובה על הרושם הראשוני של הפציינט עוד לפני שנפגש עם הרופא.

תאורה

תאורה טובה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר במרפאת השיניים, השתמשו בתאורה טבעית דרך חלונות גדולים או בתאורה מלאכותית המדמה אור יום. תאורה זו מאפשרת לרופא השיניים לעבוד בצורה טובה ונוחה יותר ללא קושי ראייתי וכמובן נותנת ללקוח הרגשה טובה ובטוחה יותר שמעידה על מקצועיות ואיכות המרפאה.

ריצוף

גם לריצוף מרפאת שיניים יש חלק גדול בעיצוב הפנים, חשוב להקפיד על ריצוף חדשני ונעים המתאים לצבעי המרפאה ונותן תחושה ואווירה טובה. חשוב לשמור על ניקיון הריצוף באופן קבוע, זה מעיד על האסתטיקה במרפאה ואסתטיקה הוא אחד הדברים הכי חשובים בכל מקום שבוא מתבצע הליך רפואי.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?