4 פריטים שיעצבו לכם את חדר השינה בקלות ובעלות סמלית

פריטים לעיצוב החדר
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

חדר השינה הוא חדר יוצא דופן ומיוחד. זה חדר פרטי ואינטימי שצריך להרגיש בו בטוחים ושמורים ולכן מקפידים מאד על העיצוב שלו ועל הבחירה של חפצים או פריטים שונים שממקמים בו. מכיוון שיש כאן גם את העניין של תקציב דל – הרי שצריך לחשוב בצורה עניינית איך יהיה הכי נכון לעצב את חדר השינה ללא הוצאה כספית גדולה אך עם תוצרים שיהפכו את חדר השינה למקום חמים ומחבק. הנה 4 רעיונות לפריטים כאלה.

מצעים וכיסוי למיטה

המיטה תופסת לא מעט מקום בחלל החדר, בין אם מדובר במיטת יחיד או מיטה וחצי ובין אם מדובר במיטה זוגית. אם המיטה תהיה מבולגנת ויהיו זרוקים עליה בגדים – תתקבל התחושה שהחדר כולו מבולגן ואין בו סדר. יהיה לא נעים לשהות בו. מכאן שמצעים או כיסוי מיטה שיכסו אותה (גם אם הבלגן מוסתר מתחתם) יעניקו לחדר שקט ושלווה. אפשר לבחור כיסוי מיטה חלק או כזה עם דוגמה שמשתלבת עם שאר החפצים ברחבי החדר.

בובה או דובי

כאשר בוחרים לקנות או שמקבלים במתנה בובה גדולה או דובי הם הופכים לחברים טובים שהחדר הוא גם הבית שלהם. ללא קשר לגילו של מי שמדובר בחדר שלו – הבובה או הדובי הופכים להיות החברים הכי טובים שלו, הם תמיד שם כשהוא יחזור ויהיה כיף ונעים להתרפק ולשכב בחיקם, תוך ליטוף הפרווה הנעימה שלהם. יש מי שהבובה או הדובי יהיו דמויות שמספרים להם סודות או חולקים איתם דברים שעל הסדר היום או שהם פשוט יהיו דמויות שכיף לראות כשחוזרים הביתה.

דובי לעיצוב החדר

טפט לקיר

גם הקירות הם שטח גדול מאד בחדר ואי אפשר להתעלם מהמראה שלהם. הדבקה של טפט על הקיר יכולה להפוך את החדר כולו לכזה שיהיה בעל קונספט ייחודי ומעניין וכך האביזרים שיש בתוך החדר יהיו חלק מאותו הקונספט. אפשר לבחור בטפט חלק או כזה שיש בו דוגמה כלשהי, הטפט יכול להיות מודבק על כל הקירות או על חלק מהם ויש לו השפעה על המראה הסופי של החדר כולו. כדאי לבחון היטב איך יהיה הכי נכון לבחור ולהדביק טפט וכך לתת לחדר את האופי והעיצוב שלו.

אמצעי תאורה

אור לבן או צהוב? אמצעי תאורה מעוצב או אהיל שמשתלשל מהתקרה? לכל אחת מהאפשרויות יש את ההשפעות שלה על העיצוב של החדר. אפשר לבחור את אלה שהמחיר שלהם לא גבוה ובהחלט יש לא מעט כאלה. יש צבעוניים או לבנים, עומדים או תלויים וכל אחד יהפוך את האווירה בחדר לייחודית ומעניינת. שילוב של כל האביזרים שצריך בחדר והשקעת מחשבה על איך הם ישפיעו האחד על השני הוא הדרך לעיצוב מושלם.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?